ادامه تعطیلی تا نوروز 99

با سلام خدمت زبان آموزان دانیال در کلیه شعب

تلاش زیادی کردیم تا یک راه جایگزین برای ادامه کلاس های ترم زمستان بیابینم و این دوره را به پایان برسانیم. اما واقعیت امر این است که علی رغم وجود تمام امکانات و تجهیزات لازم برای برگزاری کلاس های آنلاین به این نتیجه رسیدیم که نه تنها بستر کافی برای این نوع کلاس ها در کشور وجود ندارد بلکه زبان آموزان نیز با برگزاری این نوع کلاس ها و نرم افزار های مربوطه آشنایی کافی ندارند. 

شاید به زبان ساده تر برگزاری این کلاس ها با این شرایط نوعی سردرگمی را برای زبان آموزان به دنبال خواهد داشت.لذا تصمیم گرفتیم که تعطیلی ها را تا پایان سال ادامه دهیم و شروع کلاس ها را به بعد از عید موکول نماییم که تاریخ دقیق آن از همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

با تشکر 

دکتر مصفایی

آیا اطلاعات این پست مفید بود؟

بر روی ستاره کلیک نمایید.

میانگین امتیاز: 3.3 / 5. تعداد رای: 4

هنوز به این پست رای داده نشده. شما اولین نفرباشید.

تعطیلی تا عید

2 پاسخ

    1. سلام ندا خانم
      ما از این که این بحران پیش اومده و کلاس ها را تعویق انداخته عمیقا متاسفیم و امیدواریم که هر چه زودتر شرایط به حالت عادی برگردد.
      انشاالله اگر بتونیم کلاس ها را از بعد از نوروز شروع کنیم هم ترم زمستان را جبران میکنیم و هم ترم بهارمون را تشکیل میدیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویژه

New
arrival

2019 collection

Let’s face it, no look is really complete without the right finishes. Not to the best of standards, anyway (just tellin’ it like it is, babe). Upgrading your shoe game. Platforms, stilettos, wedges, mules, boots—stretch those legs next time you head out, then rock sliders, sneakers, and flats when it’s time to chill.