Danial_children1
مکالمه کودکان

این گروه شامل کودکانی از سن 7 تا 12 سال می شوند. در این دوره آنها به یادگیری چهار مهارت اصلی زبان با گرایش مکالمه روزمره می پردازند. این کلاس ها بطور کاملا هوشمند برگزار میشود. کتاب های این دوره از جدیدترین کتاب های انتشارات آکسفور می باشد. نویسندگان این اثر مطالب مورد نیاز کودکان برای یادگیری زبان را در 6 کتاب مجزا به گونه ای گرد آوری نموده اند که تنوع و پویایی آنها مانع از خستگی و دلزدگی کودکان می گردد.

بازی و کارهای گروهی و متنوع از جمله خصوصیات بارز این کتاب ها میباشد. هر کتاب در دو ترم تدریس می گردد. هر کتاب دانش آموز به همراه یک کتاب کار و یک سی دی صوتی به زبان آموزان تحویل داده خواهد شد. مدرسین دانیال سعی بر این دارند که تمامی مطالب کتاب ها به گونه ای تدریس گردد که یادگیری به طور کامل در کلاس اتفاق بیافتد و تمرینات منزل فقط جهت مرور بر مطالب باشد. 

از خصوصیات بارز تحصیل در دانیال موضوع ارتباط بین آموزشگاه و والدین زبان آموزان می باشد. به گونه ای که کلیه کارهایی که در کلاس انجام می شود به طور خلاصه هر جلسه از طریق دفترچه منزل طراحی شده در دانیال به اطلاع والدین محترم می رسد. حتی والدین کاملا در جریان آموخته های هر جلسه قرار میگیرند. این دفترچه ها نه تنها تکالیف منزل زبان آموزان را به اطلاع والدین می رساند بلکه راهنمایی بسیار کامل برای نحوه تمرین بیشتر والدین با زبان آموزان را در اختیار آنها قرار میدهد تا در جریان کامل آنچه در یک ترم می گذرد قرار بگیرند.

زبان آموزان در پایان دوره کودکان از طریق امتحان سطح به سطوح نوجوانان برای ادامه تحصیل منتقل میشوند.