مکالمه نوجوانان

مکالمه نوجوانان

صحبتی با والدین

 فراگیری زبان انگلیسی  نوجوانان به شیوه ای شاد و جذاب به شما این امکان را می دهد تا از تماشای توام رشد فرزندانتان و گام های مطمئن او در این مسیر لذت ببرید. کلاسهای انگلیسی ویژه نوجوانان دانیال روشی ممتاز برای تشویق  نوجوانان به زبان آموزی و نمایش پیشرفت آنان است.

یادگیری زبان انگلیسی در این سنین مزیت بزرگی برای نوجوانان به شمار می رود چرا که به آنان تجربه مثبت شرکت در مباحث انگلیسی  را می دهد که خود اعتماد به نفس آنها را تقویت نموده، پایه های مستحکم تحصیلات آینده آنان را می سازد. تعداد بیشماری از نوجوانان یزدی در این دوره ها شرکت کرده و شاهد پیشرفت خود بوده اند  و این خود نیز، نماد افتخار ماست.

نگاهی گذرا بر دوره نوجوانان

آموزشگاه زبان دانیال با ارائه شیوه های نوین آموزشی، روش تدریس یکپارچه، انتخاب اساتید برجسته در زمینه آموزش تخصصی نوجوانان، استفاده از سیستمهای صوتی و تصویری مناسب آموزشی،تخته هوشمند (برای اولین بار در استان یزد)  و فعالیتهای مفرح و جذاب برای نوجوانان عزیز امکان یادگیری اصولی و مناسب زبان انگلیسی را برای ایشان فراهم آورده است.

دوره نوجوانان متناسب با سنين حداقل 12 (پایان اول راهنمایی) تا 16 ساله بوده و با توجه به رده سنی و علایق این سری از زبان آموزان کتابهای Connect که ویژه نوجوانان طراحی گردیده است به عنوان کتاب درسی تدریس می گردد و در این دوره ها زبان آموزان مهارتهای اکتسابی دوره های قبل خود را بصورت عملی در مکالمه بکار میگیرند و در پایان این دوره ها، آنها  تا سطح میانی زبان پیشرفت میکنند.

قابل ذکر است که  كه تمامي موضوعات انتخاب شده در این دوره متناسب و مورد علاقه اين گروه سني بوده  بدین ترتیب  که باعث افزایش دامنه ي واژه ها شده و در کنار مهارت صحبت کردن زبان آموزان ، مهارتهای شنوایی، نوشتاری و خواندن را به گونه ای تقویت می کند  كه نه تنها زبان آموزان می توانند خود را براي ورود به دوره هاي بزرگسالان آماده نمايند بلکه در آنها ايجاد انگيزه کرده و معلومات زبان انگليسي آنان شكوفا می گردد و می توانند زبان را در دنياي واقعي بيرون از كلاس نيز مورد استفاده قرار دهند. جلسات پخش کارتون و فیلم، سرودهای انگلیسی، بازی و سرگرمی در کنار آموزش کتاب های اصلی از برنامه های ویژه آموزشگاه دانیال می باشد. 

کارنامه ترمیک زبان آموزان

امتحانات مخصوص این دوره با رعایت  استانداردهای بین المللی خاص این مقطع سنی تعریف و طراحی شده است. این امتحانات بر اساس مهارت های زبانی میباشند به این مفهوم که بر مهارت های عملی زبان انگلیسی تاکید دارند. هر امتحان در چهار بخش شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن (مصاحبه یک ممتحن کارآزموده با هر داوطلب) برگزار می گردد که همین امر زبان آموزان  را تشویق به تکلم به زبان انگلیسی در کلاس می کند و به کلیه نوجوانان شرکت کننده در امتحانات کارنامه اعطا می گردد. در این کارنامه برای هر یک از مهارت های زبانی، شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن نموداری وجود دارد. این نمودار وضعیت پیشرفت فرزند شما را به وضوح نشان می دهد و نوجوانان را به مطالعه بیشتر انگلیسی تشویق می کند. کلیه شرکت کنندگان در امتحانات بطور یکسان ارزیابی شده، و کارنامه خود را دریافت می کنند.

ادامه تحصیل در گروه بزرگسالان

زبان آموزان عزیز پس از اتمام کلیه سطوح دوره نوجوانان با شرکت در امتحان تعیین سطح به دوره بزرگسالان  منتقل می شوند.

ضمنا زبان آموزاني كه قبل از به اتمام رسانيدن كليه سطوح Teen از لحاظ سني به مقطع بالاتر برسند مي توانند جهت انتقال به دوره بزرگسالان درخواست دهند. بديهي است كه زبان آموز مي بايست در آزمون تعيين سطح آن دوره شركت كند.