داوطلبان میتوانند جهت ثبت نام در روز های کاری بین ساعت ۹ الی ۱۳ عصر و یا ۱۶-۲۲ به آموزشگاه زبان دانیال مراجعه نموده و نوبت تعیین سطح اخذ نمایند.

در این مرحله از ثبت نام مدرک خاصی نیاز نیست. پس از اخذ نوبت ثبت نام و مراجعه و شرکت در آزمون در موعد مقرر ،ساعت و روز کلاس و همچنین سطح قبولی به اطلاع داوطلب خواهد رسید . سپس داوطلب با تهیه مدارک لازم جهت ثبت نام نهایی اقدام خواهدنمود.

تعیین سطح:

کلیه گروههای سنی می بایست قبل از اولین ثبت نام، در آزمون ورودی تعیین سطح(Placement Test) شرکت نمایند. بدین صورت که متقاضیان با مراجعه به  آموزشگاه یا سایت با گرفتن فرم تعیین سطح و کد امتحانی در روز و ساعت معین در آموزشگاه حضور می یابند  و استاد تعیین سطح پس ازگرفتن  امتحان کتبی و مصاحبه با توجه به گروه سنی/میزان تحصیلات/مدرک تحصیلی/دانش زبانی/میزان علاقه و گیرایی، سطح کلاسی زبان آموز را معین نموده ومتقاضی را برای ثبت نام به دفتر معرفی می نماید .برای هر زبان آموز فرم نتایج امتحان سطح صادر میشود که سطح پذیرش شده بانضمام تمام اطلاعات مربوط به کلاس از جمله  ساعت/روز /استاد/ امتحانات ومدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و غیره  در فرم چاپ شده و در اختیار او قرار می گیرد.

شرایط و نحوه ثبت نام در آموزشگاه  زبان انگلیسی دانیال

تحصیل در دانیال شامل هیج شرایط خاص علمی، تحصیلی، سنی و یا ملیتی نمی شود. داوطلبان پس از شرکت در امتحان تعیین سطح با ارائه مدارک لازم به دفتر آموزشگاه ثبت نام خود را تکمیل و کارت زبان آموزی خود را دریافت می کنند .

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام

-۱ دو قطعه عکس ۴*۳
-۲ یک کپی از صفحه اول شناسنامه
-۳ تکمیل فرم  مشخصات فردی که در پشت فرم نتیجه آزمون سطح موجود است
-۴ پرداخت شهریه بصورت فیش واریزی ، چک یا پرداخت اینترنتی

روزها و ساعت تشکیل کلاس ها:

دوره خردسالان، کودکان، نوجوانان،  بصورت دور روز در هفته در طول سال می باشد ولی در ترم تابستان  سه روز در هفته برگزار میگردد.

کلاس های بزرگسالان بصورت سه روز در هفته می باشد.

ساعت تشکیل کلاس ها در ترم های مختلف به انتخاب زبان آموزان در یکی از ساعات ذیل می باشد.(کلاس های صبح ویژه ترم تابستان می باشد.)

صبح ها: ۱۱:۰۰ – ۹:۰۰ و ۱۳:۰۰ – ۱۱:۰۰                عصرها: ۱۸:۰۰- ۱۶:۰۰ و ۲۰:۰۰– ۱۸:۰۰ و 22:0 – ۲۰:۰۰

 

نحوه پرداخت شهریه :

زبان آموزان میتوانند هزینه کلاس خود را به یکی از ۳ صورت زیر پرداخت نمایند:

واریز هزینه به شماره حساب آموزشگاه و تهیه فیش

پرداخت اینترنتی

پرداخت از طریق چک