TOEFL PREPARATION

آموزش مهارت های تافل :

با دانیال آموزشی را تجربه کنید!

teacher3-min
آموزشگاه زبان دانیال از سال 1380 تا کنون دوره های تافل را برگزار نموده است و اولین مرکزی است که دوره آزمون تافل اینترنتی(IBT) را راه اندازی کرده است.
 آزمون های بین المللی تافل در دو نوع PBT و IBT می باشد و آموزش تافل در آموزشگاه زبان دانیال در دو گروه کاملا مجزا برگزار می گردد.
گروه اول کسانی هستند که قصد شرکت در امتحانات دکترای داخل را دارند که نیاز به نمره زبان دارند. این دسته از افراد یا داوطلب شرکت در آزمون بین المللی تافل کاغذی هستند یا داوطلب شرکت در امتحانات مشابه داخلی آن همانند( ام سی اچ ای)  و یا (تولیمو) و زبان دکترا .
دوره تافل کاغذی در دو ترم مقدماتی و پیشرفته برگزار می گردد. در هر دو دوره زبان آموزان با تمام مهارت های لازم آشنا می شوند. کتاب های این دوره ها از سری کتاب های انتشارات لانگمن میباشد که در بین کتاب های تافل هم از قدمتی بیشتری برخوردار است و هم دارای پوششی کامل از کلیه مهارت های لازم برای شرکت در آزمون تافل میباشد. در کنار این کتاب ها زبان آموزان برای تقویت مهارت لغتی و شنیداری از سایر فایل های صوتی و تصویری و همچنین کتاب های لغت که آموزشگاه معرفی می کند استفاده خواهند نمود.
گروه دوم کسانی هستند که خواهان ادامه تحصیل در خارج از کشور می باشند که نیازمند نمره از امتحان بین المللی تافل (آی بی تی) می باشند. این افراد علاوه بر اکثر مهارت های تافل کاغذی باید با مهارت صحبت کردن و یادداشت برداری نیز آشنا باشند. همچنین طول دوره این افراد طولانی تر خواهد بود.
دوره تافل اینترنتی شامل سه ترم است که داوطلبان پس از شرکت در آزمون سطح و به شرط اینکه حداقل در سطح متوسط زبان باشند می توانند در این دوره ها شرکت نمایند. داوطلبان بسته به اینکه خواهان کسب چه نمره ای از آزمون تافل اینترنتی باشند می توانند دو یا سه ترم آن را بگذرانند. در کنار سورس اصلی تافل، زبان آموزان برای تقویت مهارت لغت، تایپ سریع و سایر مهارت ها از منابع تکمیلی که آموزشگاه معرفی می کند استفاده خواهند کرد.
کتاب های این دوره ها از سری کتاب های Northstar  می باشد. این کتاب ها از معتبر ترین کتاب های آموزش تافل می باشند که مورد تایید شرکت (ای تی اس) و یا همان موسسه برگزار کنند تافل می باشد.